Енциклопедія

Ягоди асаї

Поширити

Склад

Ягода асаї містить вітаміни групи В (В1, В2, В3), Е, С, D, бета-каротин. Крім цього, у складі асаї присутні жирні кислоти, такі як омега-6 і омега-9, і олеїнова, лінолева, стеаринова, пальмітинова, пальмітолеїнова кислоти; стероли; флавоноїди; ціанідин; макро- та мікроелементи: калій, кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор та ін.

У ягодах асаї міститься високий рівень клітковини, природних антиоксидантів, амінокислот та мікроелементів, при цьому у її складі спостерігається низький вміст цукру. Доктор Alexander Schauss, відомий ботанік та спеціаліст у галузі здорового харчування, присвятив вивченню асаї багато часу. Результати лабораторних досліджень були разючими. З’ясувалося, що жоден їстівний плід на Землі не містить стільки антиоксидантів та інших біологічно активних речовин, як ягода асаї.

Властивості

Очевидна користь ягід асаї для здоров’я людини за рахунок вмісту необхідних жирних кислот, які нагадують оливкову олію і допомагають боротися із захворюваннями серця. Ягоди асаї мають здатність знижувати рівень «поганого» холестерину в крові, очищати організм від токсинів. Наявність багатого складу амінокислот сприяє кращому нарощуванню м’язової маси, що особливо важливо при високих фізичних навантаженнях, а також після тяжкої хвороби. Деякі дослідники заявляють, що аса може уповільнити старіння, а також підвищує працездатність.

Застосування

Ягоди асаї – універсальний засіб для профілактики та лікування багатьох поширених захворювань. Крім ягід, місцеві жителі використовують кору, листя та деревину пальми евтерпи. Аборигени не дарма звуть асаізейро «деревом життя», еліксиром здоров’я та довголіття. Плоди аса застосовуються для лікування вірусних захворювань, захворювань серцево-судинної системи. Екстракти ягід Аса використовують для виробництва деяких фармацевтичних препаратів. Регулярне споживання плодів евтерпи дозволяє значно підвищити захисні сили організму, зміцнити пам’ять, поліпшити загальний стан організму. Плоди знаменитої пальми уповільнюють вікові зміни, в’янення шкіри обличчя, надають їй шовковистого та здорового вигляду, покращують функціональність всього організму, є природним невичерпним джерелом енергії.

Категорія: Енциклопедія
Мака перуанська
Гуарана

Останні додані

Енциклопедія

Вам також може сподобатися

Меню